Nový

dotaz

  úterý 23. červen 2026
  1 Odpovědí
  6 Návštěv
  Přihlásit odběr
Dobrý den,

moje kamarádka má po radiologickém ozařování, jelikož měla bulku v prsu. Díky tomu má nyní špatnou krev. Jaký prostředek by měla brát, aby se krev zlepšila?
Děkuji moc za odpověď a radu
Iveta Zajícová označil(a) tento příspěvek jako Vyřešeno — 8 hodinami
Dobrý den Conni, kamarádce doporučuji Gerocel Bioenzym 3x2 kapsle před jídlem (2bal), Venisfér 3x20 kapek mezi jídly (3bal) a čaj Tabebuia 1bal. Ať se Vám oběma daří. I.Zajícová
  • Strana :
  • 1
Neexistují žádné odpovědi na tento příspěvek.

Regenerace ve Sféře 

linka zluta

regenerace ve sfere

Nemoci můžete předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

   Zjistit více