sobota 13. červen 2026
  1 Odpovědí
  50 Návštěv
  Přihlásit odběr
Dobrý den,manžel už 2 měsíce trpí na vyrazku na horní části chodidla,měl i otevřené ranky,které vylucovali tekutinu. Lékař mu naordinoval antibioticko kortikoidy mast po které se vše zahojilo a vypadalo to v pořádku. Po 14 dnech už se to zhoršilo a přidali se i červené pupínky na rukou a na nohou pod koleny. Prosím o radu jak to léčit vnitřně, což myslím,že je hlavní problém. Děkuji Pilska
Iveta Zajícová označil(a) tento příspěvek jako Vyřešeno — 2 dny
Dobrý den, paní Pilská, pro manžela doporučuji Sagradin 3x15 kapek po jídle do vody (3bal), Deviral 3x2 kapsle po jídle (4bal), čaj Detoxin 1 bal. a krémem Diozon Clear potírat 2x denně postižená místa ve velmi tenké vrstvě. Důležité je zvýšení pitného režimu a výrazné omezení masa, kávy, sladkostí a méčných výrobků. Ať se Vám oběma daří. I.Zajícová
  • Strana :
  • 1
Neexistují žádné odpovědi na tento příspěvek.

Regenerace ve Sféře 

linka zluta

regenerace ve sfere

Nemoci můžete předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

   Zjistit více