Nový

angína

  středa 3. červen 2026
  1 Odpovědí
  103 Návštěv
  Přihlásit odběr
Dobrý den , syn 23 let před 3 měsíci první angina a antibiotika, za týden opět angína znovu antib. , po týdnu znovu angína a antib. Něco přes měsíc klid a nyní znovu angina a antibiotika . Chtěla bych něco na podporu imunity . Dost často trpí na zadní rýmu . Děkuji
Iveta Zajícová označil(a) tento příspěvek jako Vyřešeno — 1 týdnem
Dobrý den Jano, pro syna doporučuji Diocel 3x15 kapek před jídlem (2bal), Intocel 2x2 kapsle po jídle (2bal) a Astofresh kapky - 3 kapky do hrnku s horkou vodou inhalovat poté ještě vlažné vypít.
Důležitý je dostatečný pitný režim a výrazné omezení mléčných výrobků a kávy. Ať se Vám oběma daří. I.Zajícová
Ernst aktualizoval(a) kategorii z Zdravotní komplikace na Zdravotní komplikace — 2 týdny
Iveta Zajícová změnil(a) název z Opakující se anginy na angína — 2 týdny
Iveta Zajícová aktualizoval(a) kategorii z Zdravotní komplikace na Zdravotní komplikace — 2 týdny
  • Strana :
  • 1
Neexistují žádné odpovědi na tento příspěvek.

Regenerace ve Sféře 

linka zluta

regenerace ve sfere

Nemoci můžete předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

   Zjistit více